Всього виконавців
0
0
8
5
9
9

Всього завдань

0
0
0
0
2
1

Повний список послуг

Біржа праці QVP надає послуги з пошуку персоналу на аутсорсингу

Все більше представників середнього та малого бізнесу відмовляються від найму постійних співробітників, замінюючи їх фрілансерами для виконання короткочасної роботи. Це дозволяє підприємцям економити гроші і отримувати такий же високий результат, ніби роботу виконував штатний співробітник. Зі свого боку, фрілансери також все більше зацікавлені в пошуку роботи, не прив'язуючись до певного місця та довгостроковим контрактам.

У зв'язку з цим персонал на аутсорсингу стає більш потрібним. Компанії та приватні підприємці звертаються до сторонніх організацій, інтернет-ресурсів за допомогою в підборі співробітників-фрілансерів для виконання певної роботи - разової або довгострокової.

QVP - ідеальне місце зустрічі замовника і виконавця

Найбільша біржа праці України QVP є унікальним майданчиком, де роботодавці та виконавці вакансій можуть знайти один одного.

Що робить нас кращими?

Ми стали ідеальним інтернет-ресурсом для підбору персоналу та пошуку роботодавця, так як на порталі qvp.ua свої пропозиції розміщують кращі фахівці-фрілансери різних галузей з усієї України. Завдяки цьому бізнесмен може швидко знайти виконавця у своєму місті, не витрачаючи час і кошти на звернення до агентства з підбору кадрів.

Реєструючись на біржі праці QVP, підприємці позбавляють себе від проблем з пошуком і підбором персоналу в штат, щоб сконцентруватися на розвитку свого бізнесу. А той, хто шукає роботу, знаходить саме ті проекти, в яких він зможе максимально ефективно проявити свої професійні навички.

qVp - швидкий пошук виконавців та вакансій.

Наверх