Угода користувача

Угода користувача

Угода користувача набуває чинності з моменту вираження Вами згоди з його умовами шляхом реєстрації на сайті qvp.ua 

1. Предмет Угоди


Qvp.ua пропонує Вам свої послуги на умовах, що є предметом цієї Угоди.
Угода може бути змінена нами без будь-якого спеціального повідомлення, нова редакція Угоди вступає в силу з моменту опублікування, якщо інший термін набуття чинності таких змін не визначений додатково при їх публікації.


2. Опис послуг


2.1 Qvp.ua пропонує користувачам доступ до широкого спектру сервісів. Всі існуючі на даний момент сервіси, а також будь-який розвиток їх та / або додавання нових є предметом цього ПС. Ви розумієте і погоджуєтеся з тим, що всі сервіси надаються "як є" та з тим що qvp.ua не несе відповідальності ні за які затримки, збої, невірну або невчасну доставку, видалення або втрату будь-як
ої інформацію для користування сервісами Сайту та персональної інформації.

2.2. Для того щоб скористатися сервісами qvp.ua, необхідно мати комп'ютер і доступ в Інтернет (WWW). Всі питання придбання прав доступу в Мережу, купівлі та встановлення для цього відповідного обладнання і програмних продуктів вирішуються Користувачем самостійно і не підпадають під дію Угоди.

2.3. Зверніть увагу, що деякі сервіси qvp.ua можуть містити інформацію для дорослих. Особам, які не досягли 18 років, забороняється мати доступ до цієї інформації.

2.4. Qvp.ua надає Користувачам доступ до додаткових сервісів (послуг) на сторінках сайту. Користувачі погоджуються, що отримання доступу до таких сервісів здійснюється за додаткову плату. Надання додаткових сервісів (послуг) Qvp.ua здійснюється за зверненням Користувача за допомогою програмно-технічних засобів сайту.

2.5. Користувачі розуміють і погоджуються, що Винагорода Товариства, що сплачується Користувачами за надання основних послуг сайту, не передбачає надання Qvp.ua додаткових сервісів (послуг).

3. Ваші зобов'язання за реєстрацією


3.1. Для того щоб скористатися сервісами Qvp.ua, Ви погоджуєтесь надати правдиву, точну та повну інформацію про себе з питань, що вказан
і у формі реєстрації, та підтримувати цю інформацію в актуальному стані. Якщо Ви надаєте невірну інформацію або в Qvp.ua є серйозні підстави вважати, що надана Вами інформація невірна, неповна або неточна, Qvp.ua має право призупинити або скасувати Вашу реєстрацію та відмовити Вам у використанні своїх сервісів (або їх частин). Ви підтверджуєте, що:

3.1.1. при реєстрації, погоджуєтеся виконувати дану Угоду;

3.1.2. реєстрація є одиничною. Реєстрація декількох акаунтів одним користувачем заборонена. Один користувач може зареєструвати один аккаунт.

3.1.3. вибір умовного імені (логін) є правом користувача. Адміністрація має право вжиття заходів, якщо його (логін) використання порушує загальноприйняті норми, або є образливим для інших користувачів;


3.1.4. вибір умовного імені (логін) неможливо змінити;


3.1.5. при реєстрації користувач зобов'язаний вказувати реальні Ім'я і Прізвище у відповідних полях реєстрації.


4. Ваша реєстрація, пароль
та безпека

4.1. По завершенні процесу реєстрації Ви отримаєте логін і пароль для доступу до персоналізованої частини сервісів Qvp.ua. Ви несете відповідальність за безпеку Вашого логіну та паролю, а також за все, що буде зроблено на сайті Qvp.ua під Вашим логіном і паролем. Qvp.ua має право заборонити використання певних логінів та / або вилучити їх з обігу.
4.2. Ви погоджуєтеся з тим, що Ви зобов'язані негайно повідомити qvp.ua про будь-який випадок неавторизованого (недозволеного Вами) доступу з Вашим логіном та паролем, або про будь-яке порушення безпеки, а також з тим, що Ви самостійно здійснюєте завершення роботи під своїм паролем (кнопка "Вихід") після закінчення кожної сесії роботи з сервісами
Qvp.ua.

4.3 Qvp.ua не відповідає за можливу втрату або псування даних, яка може відбутися в результаті використання сервісів наданих Вам ресурсом Qvp.ua, а також через порушення Вами положень цієї частини Угоды.

4.4  Qvp.ua не відповідає за можливу втрату грошових коштів, або псування майна, яке може відбутися в результаті використання будь-яких сервісів наданих Qvp.ua.

 

4.5 Qvp.ua не відповідає за можливий збиток вашому здоров'ю, який може відбутися в результаті використання будь-яких сервісів наданих Qvp.ua.

Наверх