Платные сервисы

Послуги для виконавця

Аккаунт "Pro" Ви бачите контакти всіх роботодавців, можете необмежено відповідати на проекти, можете вказати до 5 додаткових спеціалізацій.
Карусель Просувайте свої послуги за допомогою публікації пропозицій. Ви можете не тільки розміщувати заявку у вже створених замовленнях, але й пропонувати свої послуги, навіть якщо замовлення на послугу ще не надійшло. Пам'ятайте що в «Каруселі» оголошення "витісняються", тобто поки його не витіснить інше оголошення, воно не посунеться і не зникне. 

Оголошення, яке ви опублікуєте, буде доступне для перегляду на «головній» і на сторінці «замовлення» Максимальна кількість символів в оголошенні - 100. 

Редагувати оголошення після публікації не можна.

Лестница Розміщення на сходах дозволяє проводити ефективну саморекламу на будь-якій сторінці сайту, що дозволить Вам не тільки підвищити свій рейтинг, а й збільшити свою популярність серед замовників

Послуги для замовника

Просування вашого замовлення
Підняття
Послуга підняття пропозиції допоможе вам завжди підтримувати свою пропозицію в актуальному стані.
Виділення Виділення яскравим кольором тексту розміщеної Вами пропозиції в загальній стрічці пропозицій. Дозволяє залучити більше уваги замовників до Вашої пропозиції.

Період дії послуги - 7 днів.

Закріплення Закріпивши свою пропозицію зверху загальної стрічки пропозицій, ви досягнете максимальної кількості звернень до ваших послуг.

Період дії послуги - 7 днів.

Наверх